Car leasing for your company from Sixt Leasing

Volkswagen Golf car leasing

Volkswagen Golf car leasing | Sixt Leasing

Eripakkumine! VW Golf täisteenusliising Sixt Liisingust

Teie ettevõtel on vaja uut sõidukit või vajab olemasolev sõiduk välja vahetamist? Sixt Liising pakub VW Golf-ile täisteenusliisingut taskukohase hinnaga!

Uus VW Golf – tuleviku tehonoloogia kõigile kättesaadav juba täna!

Kas teadsite, et VW Golf on Maailma teiseks enimostetud auto, tänaseks on müüdud 33 miljonit autot? VW Golfi müüakse 155 riigis ning toodetakse viies tehases, iga 40 sekundi tagant valmib üks uus Golf.
Täna pakkume oma klientidele, kes hindavad kvaliteeti mõistliku hinna eest 2017 aasta mudelit – VW Golf PA.

Miks valida uus Volkswagen Golf?

Kui välised muutused jäävad märkamatuks siis selle auto varustus ja võimekus suudavad üllatada isegi kõige kogenumaid eksperte! Innovatiivsed juhiabi süsteemid, mitte ei muuda sõitu ainult turvalisemaks vaid ka lihtsamaks. Pimealaandur ja tagantläheneva sõiduki hoiatus, parkimisabiline, reahoidmisabiline, automaatselt pikivahet hoidev kiirushoidik, ummikusõiduabiline ja palju muud lisavarustust lubavad teil nautida sõitu ning märgatavalt vähendavad õnnetusse sattumise ohtu. “Car-Net Guide & Inform” edastab liiklusteateid ja aitab leida uusi reisisihte.
Põhivarustusse kuuluvad: avriiennetus süsteem “Multi Collision Brake”, elektrooniline seisupidur koos “Auto Hold” funktsiooniga, elektrooniline diferentsiaali lukustus (XDS), LED päevasõidutuled, LED tagatuled, raadio “Composition Colour” 16,5 cm värvilise puuteekraaniga.

Mis on täisteenusliising või pikaajaline autorent?

Täisteenusliisingu või pikaajalise autorendi kuumakse sisaldab lisaks tavapärasele finantseerimisele ka sõiduki normaalse kasutamisega seotud kukusid – kindlustused (kasko ja liiklus), 24/7 klienditeenindust.

Vastavalt teie vajadusele same kuumaksesse lisada veel mitmeid erinevaid komponente: hooldused, normaalse kulumi remondid, rehvide uuendamine, hooajaline vahetus ning ladustamine, kütusekaart, GPS ja palju muud.

Kuumakse on fikseeritud kogu kasutsperioodiks (tavaliselt 3-5 aastat), mis võimaldab teil oma ettevõtte rahavoogu hästi planeerida – kõik sõiduki normaalse kasutamsiega seotud kulud sisalduvad kuumakses ja teile väljastatkse üks koondarve kuus.

Sõidukit ei ole vaja võtta ettevõtte bilanssi kuna tegemist on rendiga, mitte ostuga. Kasutusperioodi lõppedes on teil võimalik sõiduk välja osta või tagastada meile ning valida uus sõiduk.

Saage pakkumine kahe tööpäeva jooksul!
271.77 €
Technical parameters
Jauda un patēriņš
Power kW60 - 141
Power hp82 - 192
Type of fueldiisel, bensiin
Average fuel consumption3,6 - 5,6 l/100km
Energy efficiency classA+, A, B, C
CO2 emissions94 - 129 g/km
Technical specification
Number of doors3,5
Seating accommodation4
Gearboxmanuaal
DrivegearesiveolineMonthly payment includes:

  Services on selection:

   Why choose a full-service leasing from Sixt Leasing?

   Profitable. Fixed monthly payment for the entire rent payment.One provider and one monthly bill for all services.

   Convenient. All questions related to the vehicle are solved by Sixt Leasing. The client needs to know only one phone number for all situations.

   Safe. Professional support 24/7, road side assistance and personal Sixt Leasing assistant.

   Questions regarding car leasing or fleet management?
   Call us and find out more!
   Sign-up for newsReceive Sixt newsletter