Täisteenusliising ettevõttele. Valige omale sõiduk enam kui 10 000 margi ja mudeli seast

autoliising

  Miks otsustada täisteenusliisingu kasuks Sixt Liisinguga?

  Kasumlik. Fikseeritud kuumakse kogu rendiperioodiks. Üks tarnija ja üks kuuarve kõigi teenuste eest.

  Mugav. Kõik sõidukiga seotud küsimused aitab lahendada Sixt Liising. Teil on vaja teada ainult ühte telefoninumbrit.

  Turvaline. Professionaalne tugi 24/7, maanteeabi ja personaalne kliendihaldur.

  Kõik hinnad on näidatud eurodes ilma KM-ta (käibemaksuta). Hind on arvutatud autole kasutustähtajaga 5 aastat (60 kuud) ja läbisõiduga 100 000 km perioodi jooksul (20 000 km aastas). Esimene sissemakse – 10% auto soetushinnast.

  Hinnas sisaldub auto liisingmakse koos fikseeritud intressimääraga, tehnilise ülevaatuse ja sõiduki ekspluatatsioonimaksuga kogu perioodi jooksul, omaniku tsiviilõigusliku vastutuse kindlustus (liikluskindlustus) ja KASKO kindlustus (vargus- ja kahjustusriski kindlustus omavastutusega 200 Eur kahjustuste korral, 15% hävinemise korral, 15% varguse korral, tuuleklaas ilma omavastutuseta). Pakkumise koostamisel säilib õigus krediidiriski hindamiseks ja kinnitamiseks.

  Pakkumine kehtib kuni näidatud kuupäevani või kuni auto on laos olemas. Pakkumine baseerub käesoleva hetke hindadele, määradele, kuludele, maksudele ja tariifidele. Ühe või mitme nimetatud tingimuse muutumise korral säilitab Sixt Leasing õiguse pakkumist vastavalt tegelikule olukorrale muuta. Pakkumine kehtib vaid juriidilistele isikutele. Piltidel on vaid illustratiivne tähendus.
  Kas Teil on küsimusi seoses sõiduki liisingu või autopargi haldusega?
  Helistage meile ja küsige!
  Tellige uudiskiriSaage Sixt uudiseid