SIXT Liising – juhtiv täisteenusliisingu pakkuja

SIXT Liisingust

Pakume juba enam kui kümme aastat autorenti, täisteenusliisingut, autopargi haldusteenust ning Baltikumi suurimate ja ka väiksemate autoparkide nõustamist, teenindades seega enam kui 6500 sõidukit. Alates 2010 pakume teenuseid SIXT Liising ja SIXT Autorent kaubamärgi all, kui autopargi haldusfirmast Transporent sai SIXT frantsiisivõtja.

SIXT Leasing liitus Baltics Element-Arval Global Alliance’iga

SIXT Leasing liitus Baltics Element-Arval Global Alliance’iga ning ettevõttest sai selle rahvusvahelise autoparkide haldamise võrgustiku uus liige. Element-Arval Global Alliance tegutseb 53 riigis, hallates kolme miljonit sõidukit ning on autoparkide haldamise valdkonnas kõige kauem tegutsenud strateegiline allianss.

 

„Meil on hea meel liituda Element-Arval Global Alliance’iga,” ütleb SIXT Leasing Balticsi juht Arnis Jaudzems. „Oleme üle 18 aasta teenindanud kohalikke ja piirkondlikke autoparke ning tänu sellele alliansile oleme nüüd osa ülemaailmsest autoparkide haldamise võrgustikust, mis osutab maailmatasemel teenuseid. Meie missiooniks on olla jätkusuutliku mobiilsuse liidriks Balti riikides – Lätis, Leedus ja Eestis.”

SIXT Liising on rahvusvaheline ettevõte, mis on autotootjatest, edasimüüjatest ja pankadest eraldi seisev institutsioon. Peakontor asub Münchenis, Saksamaal, kuid filiaalid asuvad Austrias, Šveitsis, Prantsusmaal ja Hollandis. Tänu loodud frantsiisivõrgustikule saab SIXT pakkuda mobiilsusteenust enam kui 40 riigis üle maailma.

Sixt Liising – juhtiv täisteenusliisingu pakkuja

SIXT autorendi ja liisinguga seonduvaid  fakte ja numbreid Baltikumis:

  • SIXT frantsiisivõtja - Transporent

  • Juhtiv autopargi haldusteenuse, täisteenusliisingu ja renditeenuse pakkuja Baltikumis

  • Kogemus alates aastast 2003

  • Enam kui 6500 teenindatud sõidukit

  • Käive – 31 miljonit eurot (2020)

  • 30 autorendi punkti Tallinnas, Riias, Vilniuses ning  suuremates Baltikumi linnades

  • Enam kui 75 töötajat Baltikumis

Mida me veel teeme?

Valikus on saadaval üle 600 BMW, VW, Audi, Toyota, Nissani, Opeli ja muu sõiduki juhtivatelt autotootjatelt. Baltikumis on SIXT autorendi kontorid Tallinnas, Tartus, Riias, Jurmalas, Daugavpilsis, Liepajas, Ventspilsis, Vilniuses, Kaunases, Palangal ja Klaipedas. 

Kes me oleme? Vaadake videot!

Kas Teil on küsimusi seoses sõiduki liisingu või autopargi haldusega?
Helistage meile ja küsige!
Tellige uudiskiriSaage Sixt uudiseid