Правила

Privaatsus

Autoriõigus – kaubamärgiga sisu veebilehel. Kõik tekstid, pildid ja teised veebilehel avalikustatud tööd on e-Sixt GmbH & Co. KG, Pullach autoriõigutsega kaitstud, kui pole märgitud teisiti. Igasugune paljundamine, levitamine, hoiustamine, edastamine, kopeerimine on ilma e-Sixt GmbH & Co. KG kirjaliku loata rangelt keelatud.


Vastutus

Hoolimata sisu hoolikast kontrollist, ei võta me vastutust välislinkide eest. Seotud veebilehtede sisu eest vastutavad nende operaatorid.


Küpsised

Sixti veebilehtedel kasutatakse küpsiseid statistiliste andmete kogumiseks, jälgides kasutajate eelistusi võrgulehtede külastamisel. Küpsised on teksti failid, mis salvestuvad teie arvutisse, et pakkuda kasutajale isikupärasemat kasutuskogemust ja mugavamat võrgulehel navigeerimist.


Google Analytics

Antud veebileht kasutab Google Analytics-it, mis on Google Inc. pakutav veebi analüütiline teenus. Google Analytics kasutab “küpsiseid”, mis on teksti failid, mis salvestuvad teie arvutisse, et analüüsida lehekülje kasutamist. Teave, mida küpsis meie veebilehe kasutamise kohta loob (kaasaarvatud teie IP aadress) saadetakse ja hoiustatakse Google serveris Ühendriikides.

Google kasutab antud infot hindamaks teie veebilehe kasutamist, koostab veebilehe operaatorile raportid veebilehe aktiivsuse kohta ning võimaldab veel teisi veebilehe kasutuse ja aktiivsuse teenuseid. Google võib ka edastada infot kolmandatele osapooltele seadusega ettenähtud juhtudel või kui kolmas osapool töötleb Google nimel infot. Google ei seosta teie IP aadressi mitte ühegi teise infoga, mida Google hoiustab.

Te võite küspsiste kasutamisest keelduda valides vastavad sätted oma brauseris. Sellisel juhul ei saa te kasutada veebilehe kõiki funktsioone.
Veebilehte kasutades nõustute enda andmete töötlusega Google poolt ülalpool määratud viisil ja eesmärgil.

Rohkem infot siin või siin (üldinfo Google Analytics ja privaatandmete kohta). Teatame, et Google Analytics kood "gat._anonymizeIp();" on antud lehel välja toodud garanteerimaks ananüümse ID aadressi andmete kogumise (IP maskeerimine).

 

Вопросы о авто лизинге или управление авто парка?
Звоните и узнайте больше!
Подписаться на новостиПолучить новости Sixt