Autoliising ettevõtetele

Autoliising | Kasutusrent | Pikaajaline autoliising | Täisteenusliising ettevõttele | Sixt Leasing

Teie ettevõte vajab autot?

Hankige oma auto SIXT liisingust. Täisteenusliisingu raames varustame me teid sobivate autodega vastavalt teie ettevõtte vajadustele ning rendime neid teile kokkulepitud ajaks (keskmiselt 3-5 aastat) ning läbisõiduks. Renditasu on kogu rendiperioodi jooksul muutumatu. Kui teie ettevõtte soovib perioodi ajal vahetada auto uue vastu, tegeleme meie teie eest automüügiga.

Mis on täisteenusliising?

Täisteenusliising või pikaajaline rent on liisingutüüp, mille puhul auto antakse kliendile (rendile) teatud ajaks (keskmiselt 3-5 aastat). Selle aja jooksul maksab klient auto amortisatsiooniväärtuse. Täisteenusliisingu raames on võimalik lisada igakuise tasu sisse ka täiendavaid teenuseid kindlustuse, hoolduse, maksude ja muude teenuste näol.

Mis on täisteenusliisingu eelised?

  • Igakuised fikseeritud tasud, mis võimaldavad rahavoogusid planeerida. 
  • Kõik sõidukiga seotud kulutused sisalduvad igakuisel koondarvel. 
  • Garanteeritud mugavus ja teenindus – kõik sõidukiga seotu tagab SIXT Liising. 
  • Tegemist on bilansivälise lahendusega kuna autot renditakse, mitte ei osteta. 
  • Võitke SIXT-i ostujõust isegi siis, kui te rendite ainult ühe auto. 
  • Lihtsam raamatupidamine – üks koondarve igakuiselt kõigi teenuste eest. 
  • Üks 24/7 telefoninumber kõigi küsimuste tarbeks. 
  • Liisingu lõppedes saab klient valida, kas ta soovib sõiduki välja osta või tagastada ning valida uhiuue sõiduki.

Miks valida SIXT liisingu teenused?

SIXT võimaldab Teil rentida või liisida soovitud automudeli ja margi parima hinnaga. Täitke allolev ankeet ja saage meiepoolne pakkumine! Kõik mida Teil on vaja teada – millist sõidukit vajate, milline on planeeritud läbisõit ja sõiduki kasutusperiood (keskmiselt 3-5 aastat). Pakume täisteeninduse fikseeritud kuumakses kindlustusi (LIIKLUS, KASKO), hooldusi, remonttöid, rehve, arvete administreerimist ja palju muid lisateenuseid. 

Võtke meiega ühendust ja saage parim autoliisingu pakkumine 1 tööpäeva jooksul.

Igakuine renditasu on kogu rendiperioodi jooksul muutumatu. See sõltub sõiduki ostuhinnast ja kasutusrendi lõpus olevast jääkväärtusest ning samuti valitud lisateenustest.

Täisteenusliisingu igakuine tasu on suurem kui kapitalirendi ja kasutusrendi maksed, kuna kõik sõidukiga seotud teenused sisalduvad kuutasus.

Lepingu tähtaja lõppedes saab klient valida, kas sõiduk tagastada ja valida uus; pikendage olemasolevat lepingut ja jätkake sõiduki kasutamist või ostke sõiduk ise välja.'

Millistele ettevõtetele see sobib?

Täisteenusliising sobib ettevõtetele, kus on 1 kuni mitusada sõidukit. Kui teil on enam kui 15 sõidukit, vaadake ka meie Autopargi haldusteenuse pakkumisi. 

Kuidas me saame seda pakkuda?

SIXT on Baltikumi suurim sõidukite ostja. Seega on SIXTil suuremad eelised ja allahindlused mitte ainult autoesindustelt, vaid ka kõigilt Baltikumi teenusepakkujatelt. Hakake SIXT liisingu kliendiks ja saage juba täna osa SIXT’i ostujõu eelistest oma autopargile!

Miks valida SIXT liisinguteenused?

SIXT pakub teile teie poolt ihaldatud sõiduki rendi või täisteenusliisingu parima hinnaga.

Autoliising. Kapitalirent, kasutusrent või täisteenusliising?

Ettevõtte tegevuste laienedes või otsusel olemasolevat autoparki uuendada, tulevad kiirelt auto ostmisega seotud küsimused. Kas osta autod investeerides vabu rahalisi vahendeid? Kasutada pankade pakutavat kapitalirenti? Võib-olla otsustada hoopis autoliisingu kasuks? Autoliisingu valimisel peate lisaks otsustama - kas osta sõiduk koos teenustega nagu kindlustus (liiklus- ja sõidukikindlustus), tehniline kontroll ja riigimaksud, korrapärane hooldus, rehvide ostmine ning vahetamine jne; või ilma teenusteta.

Autoliising | Kapitalirent | Kasutusrent | Täisteenusliising või pikaajaline autorent | Sixt Leasing

Vara investeerimine uute autode ostmisesse on otsus, mida tänapäeval teevad ettevõtted harva. Kõige sagedamini valitakse üks rahastamisviisidest. Kasutades kapitali-, kasutus- või täisteenusega auto rentimist, saate ostetud auto kohe omale kasutusse ja maksate osamaksetena - iga kuu vastavalt sõlmitud lepingule.

Täisteenusliising või pikaajaline autorent

Täisteenusliisingut või pikaajalist autorenti valivad kõige sagedamini ettevõtted, kelle põhitegevus on seotud teenuste osutamisega, tootmisega ja tarnimisega. Sellise sõiduki renditüübi puhul kuuluvad kõik või üksikud sõiduautoga seotud kulud igakuistesse rendimaksetesse - alates esmasest registreerimisest ARK-is, iga-aastastest tehnilise kontrolli kuludest ja kohustustest, liiklus- ja sõidukikindlustusest, hooldus-, remondi-, uute rehvide ostu ja rehviteenuste kuludest ja isegi varuosadest. Selleks, et auto oleks kliendile alati täiuslikus tehnilises seisukorras kättesaadav, lahendab kõik sellega seotud küsimused täisteenusliisingupakkuja.

Täisteenusliising või pikaajaline autorent | Täisteenusliising ettevõttele | Sixt autoliising

Millised on täisteenusliisingu eelised?

+ autopargi kulud on läbipaistvad, ühtlaselt jaotatud pikema perioodi jooksul ja kergesti planeeritavad;

+ rendiautod ei ole põhivara - ettevõtte bilanss ei ole täiendavalt koormatud;

+ rahastuse, aja ja inimressursside märkimisväärne optimeerimine - allhankepakkuja võib tagada ressursside kasutamise kõrge efektiivsuse, lisaks - ei pea ükski ettevõtte enda töötaja autopargi haldamisega tegelema;

+ hõlbustatud raamatupidamine - ettevõte saab ühe arve kõigi autoga seotud teenuste eest;

+ 24/7 klienditugi - pakkudes ohutust, tuge ja pidevat abi autokasutajatele

Täisteenusliisingu puudused:

- ei sobi ettevõtetele, kes kavatsevad kasutada autosid pikka aega (rohkem kui 5 aastat) või planeerivad autode väga suurt läbisõitu.

Kui kaalute hetkel, kuidas osta ettevõtte autosid, on oluline hinnata selle kõiki aspekte – milline rahaliste vahendite vajalikkus vastavalt autokasutajate igapäevastele vajadustele ja ettevõtte tegevuse eripäradele - mida rohkem autosid on põhitegevuses kasutusel, seda rohkem mõjutavad tehtud otsused aastate jooksul klienditeenindust.

Kasutusrent

Kasutusrent on rahastamise liik, mis eeldab, et lepingu täitmise ajal (tavaliselt 2-5 aastat) tasub klient renditasu. Igakuiseid makseid mõjutavad sellised tegurid nagu auto algväärtus, esmase sissemakse suurus, intressimäär ja selle jääkväärtus rendiperioodi lõpus. Pärast lepingu lõppemist annab klient (rentnik) auto üle rendileandjale. Seda tüüpi rahastamise valivad tavaliselt ettevõtted, kes soovivad autoparki regulaarselt uuendada.

Auto kasutusrendi lepingu sõlmimisel on rendiperiood ja auto kogu läbisõit terveks rendiperioodiks ette nähtud.

Mis on kasutusrendi eelised?

+ igakuine kasutusrendi makse on väiksem kui kapitalirendi puhul;

+ autoparki uuendatakse korrapäraselt, mis võimaldab kasutada uusi autosid, millel on tootja garantii kogu selle kasutamise ajaks;

+ valida saab nii uusi kui ka kasutatud autosid;

+ auto jääkväärtus on rendilepingu tähtaja lõppedes teada.

NB! Igakuised maksed on mõjutatud rendiperioodi lõppemise ajaks kokkulepitud sõiduki jääkväärtusest. Kui rendiperioodile on planeeritud väga suur läbisõit, on auto järelväärtus madal ja igakuised maksed kõrged.

Kapitalirent

Kapitalirent on teenus, mida kõige sagedamini pakuvad pangad ja spetsialiseeritud liisingfirmad, mis on sageli autoesindustega seotud ettevõtted. Kapitalirendi leping näeb ette, et klient maksab auto koguväärtuse ettenähtud aja jooksul. Pärast lepingu lõppemist saab rentnikust (kliendist) auto omanik.

Millised on kapitalirendi eelised?

+ võimalus valida nii uusi kui ka kasutatud autosid;

+ rahaliselt kasulik, kui planeeritakse väga suurt läbisõitu ja auto on mõeldud pikaaegseks kasutuseks.

Kapitalirendi puudused:

- kõrgemad igakuised rendimaksed võrreldes teiste rahastamisviisidega;

- läbipaistmatud kulud - kõik autoga seotud teenused (kindlustus, hooldus, rehvid jne) ostetakse eraldi;

- auto läheb rentniku omandisse ja seda tuleb ise müüa, mis nõuab täiendavat aega ja rahalisi vahendeid;

- autod on registreeritud ettevõtte põhivarana ja kulud kajastuvad ettevõtte bilansis.

Õige otsuse tegemiseks võtke ühendust SIXT Liising autopargihalduse spetsialistidega!

Telefon: +372 6381602, e-post: [email protected]

Soovitus! Ettevõtte auto ei ole tänapäeval enam mitte ainult tööriist, vaid ka ettevõtte visiitkaart ning üha sagedamini efektiivne reklaamikanal, mis aitab saavutada ettevõtte eesmärke. On oluline, et edukas tegevus jõuaks kliendile kokkulepitud ajal, et kaupu saadakse ning tarnitakse õigeaegselt - ettevõtte auto on nende funktsioonide täitmisel praktiliselt hädavajalik. Kui sellele lisaks on auto ka reklaamikanal, on see suureks eeliseks, tuletades olemasolevatele klientidele meelde ettevõtte pakutavaid teenuseid / tooteid ja meelitades ligi uusi kliente.

 

Kas Teil on küsimusi seoses sõiduki liisingu või autopargi haldusega?
Helistage meile ja küsige!
Tellige uudiskiriSaage Sixt uudiseid