Autopargi haldus teie ettevõttele

Teie ettevõtte autopargi haldus | Sixt leasing

Usaldage oma autopark professionaalidele ja pühendage oma aeg põhitegevusele!

Autopargi haldamine on sisseostetav teenus. Usaldate oma autopargi halduse spetsialistidele, et säästa administratiivkuludelt ajas ja vältimaks probleeme. Autopargi haldusteenuse on lihtsalt kohandatav vastavalt iga kliendi vajadustele nii olemasoleva autopargi, kui ka uute sõidukite haldamiseks. 

Individuaalsed lahendused 

  • Kogemused ja oskused
    Ainus teenusepakkuja Baltikumis, kellel on kogemused mitme suure ettevõtte ja institutsiooni autorpagi haldamises (enam kui 300 sõidukit ettevõtte kohta).

SIXT pakub autopargi haldamise teenuseid, mis on kohandatud vastavalt teie ettevõtte äritegevusele ja autopargile, kindlustades seega kasutusefektiivsuse ja kulude optimeerimise alates sõiduki ostust kuni kasutusaja lõpuni. Autoparkide haldust pakume nii uute sõidukite soetamiseks kui ka olemasoleva autopargi haldamiseks. Ülalnimetatu lubab autopargi täielikult SIXTile üle anda ning keskenduda ettevõtte põhitegevusele. Lisaks pakume ka IT ja raamatupidamissüsteemi kasutajaliidest, mis lihtsustab raamatupidamist. 

Miks usaldada oma autopark SIXT Leasingule?

  • Laiaulatuslik partnervõrgustik Baltikumis
  • Kogu autopargi kulu kohta üks arve kuus
  • Kõigist arvutitest kättesaadav autopargi haldussüsteem Online Fleet Control võimaldab alati saada detailse raporti ettevõtte autopargi kohta
  • Sõiduki valik vastavalt TCO-le (omamise kogukulule) – saame pakkuda oma kliendile parimat sõidukite valikut vastavalt sõidustiilile ja vajadusele
  • SIXT Leasing – üks partner kõigele autopargiga seonduvale
  • 24h abi. Kõik mida teil on vaja on üks telefoninumber 800 8899, mis töötab 24/7
  • Mobiilsus alates ühest minutist kuni 5 aastani – Sixtil on parim lahendus- alates autode lühirendi korporatiivklientidele kuni  autojuhiteenuse, väikebussi ja kaubiku rendi - vastavalt igale soovile ja vajadusele.

Millistele ettevõtetele see sobib?

Täisteenusliising sobib ettevõttele, kus on rohkem kui 10 sõidukit, eriti kui sõidukitel on tähtis roll ettevõtte igapäeva töös, nagu näiteks müügiesindajate liikuvus.

Autopargi haldusteenuse raames pakub SIXT Leasing Baltikumis koostööpartnerite võrgustikku, andmekäitlust ja teisi teie sõidukitele vajalikke teenuseid, mis on seotud valitud teenusepaketiga.

Pakume järgnevaid teenuseid: kindlustuste haldamine, tehnoülevaatus, hooldus ja remonttööd, rehvide vahetus ja ladustamine, 24h autoabi, kütusekaardi haldus, autopesu ja parkimise administreerimine jne. Kõik teenused

SIXT täisteenusliising on lahendus, mis võimaldab parendada teie ettevõtte tööd, ilma kulusid tõstmata. SIXT Leasing on sõbralik, mugav ja kõrgekvaliteediline mobiilsusteenuse pakkuja!

Kas Teil on küsimusi seoses sõiduki liisingu või autopargi haldusega?
Helistage meile ja küsige!
Tellige uudiskiriSaage Sixt uudiseid