Sixt Leasing klientide tagasiside

Iga päev saame meie klientidelt tagasisidet.
Suurepärased hinnangud inspireerivad meid ja konstruktiivne kriitika võimaldab meie teenindust paremaks muuta, et saavutada täiuslikkus.

Hetkel teenindab SIXT Liising 6500 sõidukit üle kogu Baltikumi. Meie klientideks on suurimad kommunikatsiooni- ja tootmisettevõtted, meditsiinikaupade hulgimüüjad, toiduainete tootjad, energiatööstused, tanklaketid ning paljud teised kohalikud ja rahvusvahelised ettevõtted. 

American Express, E.ON, Lufthansa, Xerox – need on ainult mõned SIXT Liisingu rahvusvahelised kliendid, kes võidavad töötades SIXT Liisinguga igapäevaselt. Meie laiaulatuslik teenuste valik ja kompetentsus võimaldavad meil olla usaldusväärne mobiilsuse partner igale ettevõttele.

Orcla Confectionery & Snacks Lätis - Sixt Liisingu klient

„Et saaksime keskenduda rohkem oma tootearendusele ja „Laima“ brändi populariseerimisele, otsustasime sisse osta autopargi halduse ja sellega seotud teenused. Üheks võimaluseks oli täisteenusliising. Tänu loovusele ja pakutud lahendustele osutuks täisteenusliisingu pakkujatest valituks SIXT Liising. Töötame SIXT Liisinguga juba enam kui 3 aastat. Võttes arvesse meie tööspetsiifikat, kasutame teenust kogu Läti piires. Hetkel ei pea me muretsema lähima töökoja, rehvivahetuspunkti, remoditöökoja ega kindlustusandja leidmise pärast. Meie administratiivne töökoormus on ka vähenenud sisse ostetud teenuste arvelt, kaasaarvatud tankimiskulud, kuna kõik kajastub ühel koondarvel. Oleme rahul saadud teenustega ning meie töötajad, kes kasutavad teenust iga päev, annavad alati positiivset tagasisidet. Tänu SIXT Liisingule oleme säästnud oma sisemisi ressursse. Tuginedes ülalpool mainitule, soovitame ettevõtetel hinnata meie positiivset kogemust ning valida SIXT Liisingu teenused, et vähendada kulutusi!“

Anda Puriņa, SIA "Orkla Confectionery & Snacks Latvija“ hankehaldur.

Cēsu alus - Sixt Leasing klients

„Teeme koostööd SIXT Liisinguga juba enam kui 6 aastat. Cēsu alus strateegia eeldab keskendumist ettevõtte põhitegevusele ning ülalpool mainitu oli põhjuseks, miks otsustati teenuse tellimise kasuks, mis võimaldaks inimressursside otstarbekat kasutamist. Meie ettevõttes ei ole spetsiaalset ametikohta, mis tegeleks autopargiga.  See ongi põhjuseks, miks SIXT on hea lahendus. Peale selle on SIXTil toimiv koostööpartnerite võrgustik, kes tagavad suurepärase teeninduse. Minimaalne töötajate seotus autopargi haldusega, kiire teenindus ja detailne informatsioon kõigi autopargiga seotud toimingute kohta on koostöö eelisteks. Täisteenusliisingu ettevõtted on eksperdid omal alal ning seega suudavad pakkuda ettevõtetele parimaid lahendusi".

Olga Leicāne, SIA "Cēsu alus" Logistikaosakonna juhataja

 

Meid usaldavad:

 

Tele2 | Sixt Liisingu klient    Microsoft | Sixt Liisingu klient  Spilva | Sixt Liisingu klientCēsu alus | Sixt Liisingu klientBosch Latvija | Sixt Liisingu klient  Telia Company | Sixt Liisingu klientRIMI | Sixt Liisingu klientCitrus Solution | Sixt Liisingu klientEesti Energia| Sixt Liisingu klientStena Line | Sixt Liisingu klient 

   


                      

 

Kliendi rahulolu on SIXT Liisingu prioriteet. Saamaks vahetut tagasisidet pakutavate teenuste kohta saadame Teile e-maili küsimustikuga, mis võimaldab Teil anda meile tagasisidet.
Saadud tagasisidet analüüsime regulaarselt kasutades SIXTi CSI tarkvara (kliendi rahulolu indeks).
Rõõmuga ootame tagasisidet ka autopargi halduritelt ja juhtkonna liikmetelt, et muuta paremaks SIXT Liisingu teenuseid.

Kliendid hindavad meid kõrgelt!
93,4% vastanutest soovitaksid SIXT Liiisngu teenuseid ka teistele (2020 aasta esimese poole andmete järgi).

Kas Teil on küsimusi seoses sõiduki liisingu või autopargi haldusega?
Helistage meile ja küsige!
Tellige uudiskiriSaage Sixt uudiseid