Ajalugu

SIXT Leasingust

Mobiilsuslahendused alates 1967 aastast. SIXT Leasing pakub mobiilsuslahendusi väikesele, keskmisele või suurele autopargile, olles ise seejuures autotootjatest , edasimüüjatest ja pankadest eraldiseisev. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetteenust madalaima hinnaga. Kõik see on võimalik tänu suuremahuliste (põhinedes TCO-le) autoparkide haldusteenuse enam kui 40 aastasele kogemusele rahvusvahelisel tasandil ning enam kui 10 aastasele kogemusele Baltikumis. SIXT on suurim autoostja Lätis ja üks suurimaid Euroopas.

SIXT Leasing partnervõrgustik koosneb juhtivatest teenusepakkujatest turul – kütuse jaemüüjad, autotöökojad, autode edasimüüjad, rehvide jaemüüjad, kindlustusseltsid ja teised ettevõtted, kelle pakutavate teenuste kvaliteeti me usaldame ja soovitame. Meie lai teenustespekter tugineb meie partnerite toetusele. Lisaks aastakümnete vältel testitud ja usaldatud tootjatetele , kellega SIXT Leasing tihedalt koostööd teeb, kuuluvad meie partnerit ridadesse ka paljud sõidukite edasimüüjad, kütuse ja gaasi jaemüüjad, autoteenindused, rehvide jaemüüjad, kindlustusseltsid ja paljud teised teenusepakkujad. Tänu sellele on SIXT Leasingul laialdased teadmised erinevate turgude kohta.

Autopargi haldussüsteem Online Fleet Control võimaldab teil internetist saada ettevõtte autopargi ja kohta ajakohast informatsiooni. Detailsed raportid ja läbipaistvus võimaldavad meil leida võimalused teie kulude kokkuhoiuks.

SIXTist

SIXT on üks juhtivaid mobiilsusteenuste pakkujaid Euroopas. SIXT asutati Münchenis, Saksamaal aastal 1912. Hetkel on SIXT esindatud enam kui 100 riigis 4000 rendipunktiga. SIXT pakub auto renti, juhiga sõite, täisteenusliisingut ning autopargi halduse, - juhtimise ja -konsultatsiooni teenust, olles oma valdkonnas inovatiivseks teerajajaks.

Kas Teil on küsimusi seoses sõiduki liisingu või autopargi haldusega?
Helistage meile ja küsige!
Tellige uudiskiriSaage Sixt uudiseid