Küpsised

Seda veebisaiti kasutades nõustute, et selle veebisaidil olevaid jõudluse/analüüsi küpsiseid kasutatakse eesmärgiga parandada osutatavate teenuste kvaliteeti ja veebilehe toimimist teie teenindamiseks.

Kui te ei nõustu sellel veebisaidil olevate Google Analyticsi küpsiste kasutamisega, võite muuta brauseri seadeid, et keelduda uutest küpsistest, kõrvaldada olemasolevad kasutusest või lihtsalt saada teavet uute küpsiste teie arvutisse saatmise kohta.

Küpsiste kontrollimine ja kustutamine

Tavaliselt saab muuta brauseri seadistusi, et keelduda uutest küpsistest, kõrvaldada olemasolevad kasutusest või lihtsalt saada teavet uute küpsiste teie arvutisse saatmise kohta. Selleks tuleb teil aktiveerida brauseri vastavad valikud (tavaliselt on need menüüs „Abi“, „Tööriistad“ või „Redigeeri“). Lugege lähemalt aadressil www.aboutcookies.org.

Kui te keeldute küpsistest või kõrvaldate need kasutusest, peate aga arvestama sellega, et veebisaidi mõned funktsioonid ei pruugi töötada.

Lisaks keeldumisele võite end eemaldada Google Analyticsi andmete kogumisest, laadides alla ja aktiveerides Google Analyticsi brauseri lisa http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de.

Mis on küpsis?

Küpsis on väike tekstifail, mis saadetakse teie arvuti mällu veebisaidi külastamise ajal. Igal järgmisel külastuskorral saadetakse küpsis tagasi selle saatnud või teisele veebisaidile, mis selle küpsise ära tunneb. Küpsised toimivad konkreetse veebisaidi mäluna, mis võimaldab saidil teie arvutit järgmistel külastuskordadel ära tunda. Muu hulgas võivad küpsised „mäletada“ teie seadeid või muuta kasutamise mugavamaks.

Lisateavet küpsiste ja selle kohta, millised küpsised on teie arvutis ning kuidas neid saab hallata või kustutada, võite saada veebisaidilt www.aboutcookies.org.

Google Analytics

Sellel veebisaidil kasutatakse ettevõtte Google Inc. rakendust Google Analytics. See kasutab tekstipõhiseid küpsiseid, mis salvestatakse teie arvutisse ja mis võimaldavad analüüsida, kuidas te veebisaiti kasutate. Nende küpsistega loodud teave veebisaidi kasutamise kohta saadetakse USAs asuvasse Google’i serverisse ja salvestatakse sinna. Teie IP-aadress lühendatakse IP-anonümiseerimise abil Euroopa Liidu või Euroopa Majanduspiirkonna territooriumil ning see võidakse edastada USAs paiknevatesse Google’i serveritesse töötlemiseks ainult erandjuhtudel. Google hindab selle teabe alusel, kuidas te vastavat veebisaiti kasutate, et koostada veebisaitide pidajatele aruandeid tegevuse kohta veebisaitidel ning osutada teisi veebisaidi ja interneti kasutamisega seotud teenuseid. Google ei seosta mingil juhul siin saadud IP-aadressi mingi muu enda käsutuses oleva teabega. Google edastab vajaduse korral selle teabe kolmandatele isikutele, kui see on sätestatud seadusega või kui kolmas isik töötleb neid andmeid Google’i ülesandel.

Küpsiste liigid

Sessiooni- ja alalised küpsised

Kasutatakse nii sessiooniküpsiseid (need eksisteerivad ainult kuni brauseri sulgemiseni) kui ka alalisi küpsiseid (need eksisteerivad kauem, kindlaksmääratud aja jooksul). Sellel veebisaidil kasutatud küpsised võib jagada kolme kategooriasse: vältimatult vajalikud, jõudluse ja funktsionaalsuse küpsised.

Küpsiste liigid

Eesmärk Kirjeldus

Vältimatult vajalikud

Küpsised, mis on vajalikud veebisaidil liikumiseks, selle võimaluste kasutamiseks ja enda tuvastamiseks.

Jõudluse ja analüüsi küpsised

Küpsised, mis koguvad teavet selle veebisaidi kasutamise kohta, näiteks et teha kindlaks, milliseid lehti külastatakse kõige sagedamini, samuti selle väljaselgitamiseks, kas külastajad saavad veateateid.

Funktsionaalsuse küpsised Need küpsised võimaldavad meie veebisaidil mäletada teie valikuid (näiteks sisestatud kasutajanime, valitud keelt jmt) ning pakkuda paremaid ja individuaalsemaid võimalusi.

Kontaktandmed

Veebisaidi www.sixt-leasing.ee isikuandmete vastutav töötleja nende andmete töötlemiseks, mis on seotud kasutaja tuvastamisega e-teenuste saamiseks või teenuste kvaliteedi parandamiseks: OÜ Transporent, registreerimiskood 11273528, Tornimäe 5, Tallinn, 10145, Estonia, kontaktisik – turundusjuht Anta Lapa, [email protected].

Isikuandmete volitatud töötleja e-teenuste kvaliteedi parandamiseks: Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA.

Google Inc. kohustused seoses füüsiliste isikute andmete töötlemisega: http://www.google.com/analytics/terms/dpa/dataprocessingamendment_20130906.htm

Küsimuste korral küpsiste kasutamise või isikuandmete töötlemise kohta kirjutage palun e-posti aadressil [email protected].

Kas Teil on küsimusi seoses sõiduki liisingu või autopargi haldusega?
Helistage meile ja küsige!
Tellige uudiskiriSaage Sixt uudiseid